STABILUMO PRATIMAI NĖŠTUMO METU – MasterMama
saugus ir sveikas sportas su trenerės konsultacija ONLINE NAMUOSE Sportuok ir mokykis apie nėštumą ir po gimdymo atsistatymą neišėjus iš namų 😍

STABILUMO PRATIMAI NĖŠTUMO METU

STABILUMO PRATIMAI NĖŠTUMO METU
🌿 Ne paslaptis, kad nėštumo metu centrinė kūno ašis keičiasi, todėl gali sutrikti pusiauvyra. 

🤸🏼‍♀️ Pusiausvyra arba balansas – tai gebėjimas išlaikyti reikiamą kūno padėti atliekant įvairius judesius ar esant statinei kūno padėčiai. 

🤸🏼‍♀️ Pusiausvyra padeda kūnui išlaikyti stabilumą reaguojant į pokyčius aplinkoje ir pilvūzo augimo atžvilgiu taip pat. 

🤸🏼‍♀️ Yra du pusiausvyros tipai: statinė ir dinaminė. Statinė pusiausvyra reiškia gebėjimą išlikti stabiliam nejudant, o dinaminė pusiausvyra – jūsų sugebėjimas išlaikyti kūno kontrolę judant. Abu šie įgūdžiai reikalingi kasdien ir yra naudojami kiekvienoje kasdienėje veikloje. 

Kokia nauda tokių treniruočių nėščiosioms? 

🤰🏼 Pakitęs svorio centras gali padaryti žalos raumenų tonusui, laikysenai, balansui kasdienybėje, tad stabilumo, balanso pratimai padeda lavinti tinkamus giliuosius raumenis, kad to išvengti arba mažiau pajusti. 

🤰🏼 Žinoma stiprina raiščius, sąnarius, taip galite sumažinti traumų ir sužalojimų riziką nėštumo metu. 

🤰🏼 Pagerinama reakcija bei moteris gali labiau suprasti kur visgi yra tie gilieji raumenys. 

Tad nepamirškite į savo treniruotes įtraukti šių pratimų. O gausumą tokių pratimų rasite MasterMama tiek online programų treniruotėse, tiek gyvose grupinėse treniruotėse ❤️🤸🏼‍♀️