Grupinės treniruotės nėščiosioms ONLINE – MasterMama
saugus ir sveikas sportas su trenerės konsultacija ONLINE NAMUOSE Sportuok ir mokykis apie nėštumą ir po gimdymo atsistatymą neišėjus iš namų 😍

NĖŠČIŲJŲ ONLINE
grupinės treniruotės

Judėk sveikai iš bet kurios pasaulio vietos,
kartu su trenere ONLINE !


KAIP REZERVUOTI VIETĄ?
Įsigijus abonementą puslapio apačioje rezervuosite vietą pasirinktoje grupėje. Abonementas pradės galioti nuo dienos, kada įsigysite, automatinis mokėjimas kas mėnesį.
⬇️

ONLINE grupinės prasidės nuo LAPKRIČIO 7d.
🌞 Pirmadieniais 10:00
🌚 Ketvirtadieniais 17:30NAUJIENA!

Grupinės ONLINE🤰2k./sav.

Pasiruošk sklandžiam nėštumui sportuodama IŠ BET KUR

drauge su kitomis nėštukėmis. Motyvacijos užtaisas, palaikymas ir saugumas - garantuoti!

Pasirinktinai gali lankyti 1 arba 2 kartus per sav. Pirkdama abonementą papildomai gausi profesionalų treniruočių įrašų kursą, kuriame rasi 15 treniruočių, 8 paskaitas, 5 atmintines. Tokiu būdu galėsi išlikti aktyvi net būnant namuose ar praleidus gyvą treniruotę.


pirkti mėnesinį abonementą


Nemokamas konsultacijos paketas

Nusipirkus abonementą taip pat gausi “Būtinojo starto” konsultacijos paketą. Į jį įeina 2 paskaitos, fizinis kūno testavimas ir konsultacija apie tavo fizinę formą su trenere nuotoliniu būdu.

Profesionalumas

Trenerė yra sertifikuota nėščiųjų ir gimdyvių sporto specialistė, išleidusi daugiau nei 1300 laimingų klienčių į sveikus ir sklandžius gimdymus. Treniruotėse gausi atsakymus į visus rūpimus klausimus, istorijas, patarimus visomis potemėmis: nėštumas, gimdymas, atsistatymas, motinystė, kūdikystė.

GRUPINIŲ ONLINE TRENIRUOČIŲ

Kainos

Treniruočių informacija

Grupinių treniruočių lankymo sąlygos ℹ️


Nusipirkus abonementą jums sistema automatiškai nuskaitys abonemento sumą kas mėnesį. Taip jums bus rezervuojama vieta kiekvienoje treniruotė nuo jūsų mokėjimo dienos visą mėnesį. Lankymas laisvas. Neatvykus į treniruotes galėsite atlikti treniruotes su Jums priskirtais treniruočių įrašais.

❗Norint atšaukti treniruotes reikia pranešti trenerei iki kitos nuskaitymo dienos.

SVARBU: Mankštos metu reikia nuolat sekti savo savijautą: ar nesvaigsta galva, nemuša karštis, niekur neskauda. Pajutus bet kokį silpumą, svaigimą, reikia sustoti ir kreiptis į trenerę. Rekomenduojama pasitarti su savo daktare prieš pradedant lankyti treniruotes 🧘‍♀️Apie trenerę 🦸‍♀️


Treniruotes ves MasterMama autorė ir trenerė Gerda Danylaitė.

Gerda yra sertifikuota nėščiųjų ir gimdyvių korekcinio treniravimo specialistė, per savo darbo patirtį padėjusi 1300+ nėščiųjų.

Be viso to Gerda – dviejų vaikų mama, išbandžiusi savo metodikos veiksmingumą per savo 2 nėštumus ir po jų.DAUGIAU APIE GERDĄ

Dažniausiai užduodami klausimai ❔

Treniruotės vyks per ZOOM platformą, prisijungimus prie kiekvienos treniruotės rasite savo profilyje, kai įsigysite abonementą arba vienkartinį prisijungimą. Daugiau apie zoom: https://zoom.us/

Nusipirkus abonementą šiame puslapyje Jums automatiškai nuskaitys abobemento sumą kas mėnesį. Abonemento kaina už kalendorinį mėnesį, tokiu būdu treniruočių lankote kiek norite. (gaunasi 8-9 treniruotės per mėnesį).

Jeigu norite ATŠAUKTI treniruočių lankymą, parašykite trenerei žinutę ir ji atliks atšaukimą. Atšaukus abonementą netenkate prieigos prie visų treniruočių.

Trukmė 45. Tai yra nėščiųjų korekcinės ir funkcinės treniruotės, tad kartais papulsite ant ramių ir protui sunių treniruočių, o kartais negausite pagulėt ir teks ne vieną prakaito lašą valyt nuo aktyvumo. Treniruotės pritaikytos bus pagal nėščiųjų fizinį pasirengimą grupėje.

Treniruotes galite lankyti nuo pat nėštumo pradžios. Tai rekomenduotina, kai Jūsų savijauta yra puiki ir nejaučiate nėštumo toksikacijos ar kitų neigiamų simptomų. Kitų atveju rekomenduojama prisijungti nuo 16 savaitės. Taip pat nepamirškite, kad įeina į programą ir įvadinė konsultacija, kurioje trenerė apžvegs jūsų galimybes ir patars ką daryti geriau.

Neradai atsakymo? Užduok savo klausimą!