Grupinės treniruotės nėščiosioms – MasterMama
saugus ir sveikas sportas su trenerės konsultacija ONLINE NAMUOSE Sportuok ir mokykis apie nėštumą ir po gimdymo atsistatymą neišėjus iš namų 😍

NĖŠČIŲJŲ grupinės treniruotės

Jonavos g. 68c, Kaunas


KAIP REZERVUOTI VIETĄ?
Įsigijus abonementą puslapio apačioje rezervuosite vietą pasirinktoje grupėje.
Abonementas pradės galioti nuo dienos, kada įsigysite, automatinis mokėjimas kas mėnesį.
⬇️

🌺 I - III 10:00 grupė (vietų 3)
🌞 II - IV 10:00 grupė (vietų 3)
🌈 I - IV 13:10 grupė (vietų 3)
🌚 I - III 17:30 grupė (vietų 1)
🌜 II - IV 17:30 grupė (vietų 3)

Grupinės treniruotės🤰2k./sav.

Pasiruošk sklandžiam nėštumui sportuodama drauge su kitomis nėštukėmis. Motyvacijos užtaisas, palaikymas ir saugumas - garantuoti!

Pasirinktinai gali lankyti 1 arba 2 kartus per sav. Pirkdama abonementą papildomai gausi profesionalų treniruočių įrašų kursą, kuriame rasi 40 treniruočių, 10+ paskaitas bei atmintines. ŠIO KURSO VERTĖ 279€, o su abonementu įeina nemokamai. Tokiu būdu galėsi išlikti aktyvi net būnant namuose ar praleidus gyvą treniruotę.


pirkti mėnesinį abonementą


Nemokamas konsultacijos paketas

Nusipirkus abonementą taip pat gausi “Būtinojo starto” konsultacijos paketą. Į jį įeina 2 paskaitos, fizinis kūno testavimas ir konsultacija apie tavo fizinę formą su trenere nuotoliniu būdu. Šią konsultaciją geriausia atlikti iki pradedant lankyti grupines gyvai.

Profesionalumas

Trenerė yra sertifikuota nėščiųjų ir gimdyvių sporto specialistė, išleidusi daugiau nei 2500+ laimingų klienčių į sveikus ir sklandžius gimdymus. Treniruotėse gausi atsakymus į visus rūpimus klausimus, istorijas, patarimus visomis potemėmis: nėštumas, gimdymas, atsistatymas, motinystė, kūdikystė.


pirkti mėnesinį abonementą

Treniruočių nauda

GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ

Kainos

Treniruočių informacija

Grupinių treniruočių lankymo sąlygos ℹ️


Nusipirkus abonementą jums sistema automatiškai nuskaitys abonemento sumą kas mėnesį. Taip jums bus rezervuojama vieta kiekvienoje treniruotė nuo jūsų mokėjimo dienos visą mėnesį. Lankymas laisvas. Neatvykus į treniruotes galėsite atlikti treniruotes su Jums priskirtais treniruočių įrašais.

❗Norint atšaukti treniruotes reikės atšaukti automatinį abonemento mokėjimą (kaip tai padaryti - instrukcijas rasite susimokėję).

SVARBU: Mankštos metu reikia nuolat sekti savo savijautą: ar nesvaigsta galva, nemuša karštis, niekur neskauda. Pajutus bet kokį silpumą, svaigimą, reikia sustoti ir kreiptis į trenerę. Rekomenduojama pasitarti su savo daktare prieš pradedant lankyti treniruotes 🧘‍♀️Apie trenerę 🦸‍♀️


Treniruotes ves MasterMama autorė ir trenerė Gerda Danylaitė.

Gerda yra sertifikuota nėščiųjų ir gimdyvių korekcinio treniravimo specialistė, per savo darbo patirtį padėjusi 1300+ nėščiųjų.

Be viso to Gerda – dviejų vaikų mama, išbandžiusi savo metodikos veiksmingumą per savo 2 nėštumus ir po jų.DAUGIAU APIE GERDĄ

Dažniausiai užduodami klausimai ❔

Nusipirkus abonementą šiame puslapyje Jums automatiškai nuskaitys abobemento sumą kas mėnesį. Abonemento kaina už kalendorinį mėnesį, tokiu būdu treniruočių lankote kiek norite. (gaunasi 8-9 treniruotės per mėnesį).

Jeigu norite ATŠAUKTI treniruočių lankymą, parašykite trenerei žinutę ir ji atliks atšaukimą. Atšaukus abonementą netenkate vietos grupėje ir galimybės prisijungti prie nuotolinių treniruočių įrašų.

Trukmė 45-50min. Tai yra nėščiųjų korekcinės ir funkcinės treniruotės, tad kartais papulsite ant ramių ir protui sunių treniruočių, o kartais negausite pagulėt ir teks ne vieną prakaito lašą valyt nuo aktyvumo. Treniruotės pritaikytos bus pagal nėščiųjų fizinį pasirengimą grupėje.

JONAVOS G. 68C KAUNAS.

Mokestis yra už mėnesį, tokiu būdu jums rezervuojama vieta mėnesiui į priekį salėje ir treniruočių lankymas laisvas. Neatvykus į mėnesinio abonemento kaina nekis. Norint nebelankyti - atšaukite abonementinį mokėjimą parašius trenerei žinutę.

Treniruotes galite lankyti nuo pat nėštumo pradžios. Tai rekomenduotina, kai Jūsų savijauta yra puiki ir nejaučiate nėštumo toksikacijos ar kitų neigiamų simptomų. Kitų atveju rekomenduojama prisijungti nuo 16 savaitės. Taip pat nepamirškite, kad įeina į programą ir įvadinė konsultacija, kurioje trenerė apžvegs jūsų galimybes ir patars ką daryti geriau.

Neradai atsakymo? Užduok savo klausimą!