Grupinės treniruotės Mamos su kūdikiu – MasterMama
saugus ir sveikas sportas su trenerės konsultacija ONLINE NAMUOSE Sportuok ir mokykis apie nėštumą ir po gimdymo atsistatymą neišėjus iš namų 😍

Grupinės treniruotės Kaune
Mamoms su kūdikiais🍼

Jonavos g. 68C MasterMama studija


KAIP REZERVUOTI VIETĄ?
Įsigijus abonementą puslapio apačioje rezervuosite vietą pasirinktoje grupėje. Abonementas pradės galioti nuo dienos, kada startuos jūsų grupės treniruotės.
⬇️

👑 11:00 II-IV (vietų 0❗)
👑 9:00 II-IV (vietų 1)
👑 12:00 Pirmadieniais (vietų 3)

PIRMAS KARTAS GRUPINĖSE NEMOKAMAS, REGISTRACIJA ČIA


🌞 Vasaros metu vyksta papildoma treniruotė TREČIADIENIAIS 12:00 LAUKE santakoje, prie popiežiaus paminklo REGISTRACIJA Į LAUKO TRENIRUOTES


JAUKI vieta treniruotėms su kūdikiais


🐻 Kūdikių amžius nuo 2 mėnesių iki kiek norisi! Tiek vaikai, tiek Mamos ras ką veikt šiose treniruotėse ✅


🧸 Treniruotės II - IV 11:00 ; II-IV 9:00 ; pirmadieniais 12:00 vyksta MASTER MAMA (Jonavos g. 68C, KAUNAS), čia rasite erdvės poilsiui, sportui, masažams, vaikų ramiam miegui 🧘‍♀️

👶 Treniruotės metu vaikai šiltai ir saugiai galės gulėti šalia mamos, žaisti žaidimų kampelyje, ar tiesiog miegoti.

👌 Studijoje yra: maitinimo kėdutė, šaldytuvas, mikrobangų krosnelė, įrankiai, vystymo stalas, dušas jei prireiks, vaikų žaidimų zoną (kilimėlis su žaislais), gultukas.

🌞 Vasaros metu vyksta papildoma treniruotė TREČIADIENIAIS 12:00 LAUKE santakoje, prie popiežiaus paminklo REGISTRACIJA ČIA


Gyvos treniruotės 2k./sav.

+ online atsistatymo treniruotės ir paskaitos kurių bendra vertė 160€ prie abonementi įeina NEMOKAMAI


Treniruotės skirtos mamoms po gimdymo sustiprinti savo kūną bei pasibūti bendraminčių rate. Vaiko garsai mums visai nebaisūs!

abonementų kainos


Laiminga mama – laimingas vaikas!

Kviečiame moteris atrasti laiko savo judesiui ir sveikatai po gimdymo. Bendrystė ir sportas kartu su kitomis mamomis padeda išlikti motyvuotoms.


Kam skirta?

Treniruotės yra skirtos mamoms 🤱, kurioms praėję bent 1.5-3 mėnesiai po gimdymo. Iki treniruočių rekomenduojame praeiti gimdymo atsistymo kursą, kad treniruotėse turėtumėte pagrindus ir būtų paprasčiau taisyklingai sportuoti.

GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ

Kainos

IŠANKSTINIAI BILIETAI PIGIAU !

Jau gerai žinoma vienintelė TOKIA Lietuvoje Mamų su kūdikiais (1-16 mėn) stovykla vyks 2024M. RUGPJŪTĮ


Stovykla su neįkainojama patirtimi. Tai gali būt bene geriausia dovana mamai su vaiku.

Mokėjimas ir
lankymas ℹ️


Nusipirkus abonementą jums sistema automatiškai nuskaitys abonemento sumą kas mėnesį. Taip jums bus rezervuojama vieta kiekvienoje treniruotė nuo jūsų mokėjimo dienos visą mėnesį. Lankymas laisvas. Neatvykus į treniruotę rekomenduojame atlikti pratimus ir programos prisijungus prie savo abonemento profilio.

🎒Ką turėti treniruočių metu: sportinę aprangą (sportbačiai nebūtini), vanduo ir reikalingos priemonės kūdikiui (nešioklę, gultuką, kilimėlį, žaisliukų, higienos reikmenų ir pan.)

❗Norint atšaukti treniruotes reikės atšaukti automatinį abonemento mokėjimą (kaip tai padaryti - instrukcijas rasite susimokėję).

Apie trenerę 🦸‍♀️

Treniruotes ves MasterMama partnerė Rūta Sudakovienė, pilateso ir korekcinio sporto trenerė.

Dėl treniruočių klausimų konsultuotis su Rūta galite telefonu: +37068674784

Dažniausiai užduodami klausimai ❔

Treniruotės bus Pilates ir Master Mama po gimdymo korekcinio treniravimo principais. Salėje, be sportinių batelių su kūdikias, kurie galės žaisti ant kilimėlio ar miegoti savo lopšyje. Treniruočių tikslas - atstatyti raumenų tonusą po gimdymo, sustiprinti dubens dugną i pilvo sieną, gerinti laikyseną ir juoktis Mamų būryje ! Treniruotes veda korekcinio sporto trenerė Rūta Sudakovienė. Treniruotės trukmė: 50min.

MASTERMAMA studija Jonavos g. 68c. Kaunas. Laikai ir likusios vietos grupėse nurodytos puslapio viršuje. Pasirinkus grupę visada galėsite susirašinėti mamyčių grupėje apsikeisdamos vietomis dienomis ir laikais jei netyčia pasikeistų planai, lankymas tikrai gan lankstus !

Nusipirkus abonementą šiame puslapyje Jums automatiškai nuskaitys abobemento sumą kas mėnesį. Abonemento kaina už kalendorinį mėnesį, tokiu būdu treniruočių lankote kiek norite. (gaunasi 8-9 treniruotės per mėnesį). Jeigu norite ATŠAUKTI treniruočių lankymą, BŪTINAI pranešti apie atšaukimą paštu gerda@mastermama.lt iki abonemento nuskaitymo datos. Abonemento automatinis nuskaitymas nėra grąžinamas, jei nuskaitė už einamąjį mėnesį turėsite galimybę lankyti iki abonemento pabaigos galiojimo datos. Instrukcijas apie atšaukimą gausite įsigijus abonementą.

Mokestis yra už mėnesį, tokiu būdu jums rezervuojama vieta mėnesiui į priekį salėje ir treniruočių lankymas laisvas. Neatvykus į mėnesinio abonemento kaina nekis. Norint nebelankyti - atšaukite abonementinį pranešus gerda@mastermama.lt arba žinute Facebooke MasterMama.lt.

Taip pat, neatvykus galite bendrame facebook pokalbyje susirašius su grupe atvykyti kitu laiku pasportuoti arba pasportuokite namuose su įrašu.

Nebūtina, tačiau tai rekomenduoja atlikti po gimdymo korekcinio treniravimo sertifikuota specialistė Gerda. Po gimdymo labai svarbu sutelkti dėmesį į dubens dugno, klubų, diafragmos bei pilvo sienos funkciją, kad šios atsistatytų taisyklingai. Gyvos treniruotės bus per aktyvios pradėti iškart po gimdymo, o po kurso su žinių bagažu be baimės galėsite sportuoti.

Tikrai taip, kursas susideda ne tik iš po gimdymo praktikų bet ir seminarų apie taisyklingą kvėpavimą ir dubens dugno veiklą treniruočių metu. Tai yra daug teorinės informacijos, kurios gyvose treniruotėse jau nebus. Tad pasiruošimas su ATSISTATYMO kursu yra naudingas absoliučiai bet kokiai mamai prieš pradedant treniruotis grupinėse treniruotėse.

Taip, treniruotės gali padėti numesti svorio. Norit pasiekti geresnių rezultatų svarbu treniruotes derinti su tinkama mityba bei vandens vartojimu. O norint pasiekti maksimalių rezultatų rekomenduojame apjungti GYVAS + KURSŲ treniruotes. Du kartus lankyti gyvai, du kartus atlikti tolimesnius po gimdymo kursus iš programų „pilvukui čiau“ ir „lieknėjimas“.

Metus laiko galėsite atlikti bet kurių įsigytų kursų treniruotes, tad net ir sustabdžius gyvas treniruotes, vis dar galėsite sportuoti su kurso programa. Kursus galite rasti puslapio apačioje.

Neradai atsakymo? Užduok savo klausimą!