saugus ir sveikas sportas su trenerės konsultacija ONLINE NAMUOSE Sportuok ir mokykis apie nėštumą ir po gimdymo atsistatymą neišėjus iš namų 😍

Grupinės treniruotės Kaune
mamoms su kūdikiais🍼


KAIP REZERVUOTI VIETĄ?
Įsigijus abonementą puslapio apačioje rezervuosite vietą pasirinktoje grupėje. Abonementas pradės galioti nuo dienos, kada startuos jūsų grupės treniruotės.
⬇️

🔸11:30 I-V FamilyLab : NĖRA VIETŲ
🔸11:00 II-IV MM Studija: 5 laisvos vietos


TOBULA vieta treniruotėms su kūdikiais


🚩Treniruotės vyks FAMILY LAB patalpose (Pramonės pr. 4A, KAUNAS), kurios sukurtos kūdikių ir vaikų lavinimui, yra kūdikių ir vaikų mini darželis.

👶 Treniruotės metu vaikai šiltai ir saugiai galės gulėti šalia mamos arba žaisti su patyrimiais žaislais esančiais salėje.

🦸‍♀️ Mamos turės galimybę savo vaikus leisti į papildomus FAMILY LAB užsiėmimus, apie juos sužinosite ir pamatysite treniruočių metu.


Gyvos treniruotės 2k./sav.

+ online lieknėjimo kursas nemokamai


Treniruotės skirtos mamoms po gimdymo sustiprinti savo kūną bei pasibūti bendraminčių rate. Vaiko garsai mums visai nebaisūs!

abonementų kainos


Laiminga mama – laimingas vaikas!

Kviečiame moteris atrasti laiko savo judesiui ir sveikatai po gimdymo. Bendrystė ir sportas kartu su kitomis mamomis padeda išlikti motyvuotoms.


Kam skirta?

Treniruotės yra skirtos mamoms 🤱, kurioms praėję bent 2-3 mėnesiai po gimdymo. Iki treniruočių rekomenduojame praeiti gimdymo atsistymo kursą, kad treniruotėse turėtumėte pagrindus ir būtų paprasčiau taisyklingai sportuoti.

GRUPINIŲ TRENIRUOČIŲ

Kainos

Mokėjimas ir
lankymas ℹ️


Nusipirkus abonementą jums sistema automatiškai nuskaitys abonemento sumą kas mėnesį. Taip jums bus rezervuojama vieta kiekvienoje treniruotė nuo jūsų mokėjimo dienos visą mėnesį. Lankymas laisvas.

🎒Ką turėti treniruočių metu: sportinę aprangą (sportbačiai nebūtini), vanduo ir reikalingos priemonės kūdikiui (nešioklę, gultuką, kilimėlį, žaisliukų, higienos reikmenų ir pan.)

❗Norint atšaukti treniruotes reikės atšaukti automatinį abonemento mokėjimą (kaip tai padaryti - instrukcijas rasite susimokėję).

Apie trenerę 🦸‍♀️

Treniruotes ves MasterMama partnerė Rūta Sudakovienė, pilateso ir korekcinio sporto trenerė.

Dėl treniruočių klausimų konsultuotis su Rūta galite telefonu: +37068674784

Dažniausiai užduodami klausimai ❔

Vadovaujantis LR Vyriausybės 2022 m. vasario 2 d. nutarimu nuo 2022 m. vasario 5 d. Lietuvoje stabdomas Galimybių paso ir su juo susijusių nuostatų galiojimas. [atnaujinta 2022 02 05]

Treniruotės bus Pilates tipo, salėje, be sportinių batelių su kūdikias, kurie galės žaisti ant kilimėlio ar miegoti savo lopšyje. Treniruotes veda korekcinio sporto trenerė Rūta Sudakovienė. Treniruotės trukmė: 45min.

1: FAMILY LAB ACADEMY Pramonės pr. 4A, Kaunas. Laikas: pirmadienis ir penktadienis 11:30.
2: MASTERMAMA studija Jonavos g. 68c. Kaunas. Laikas: antradienis ir ketvirtadienis 11:00

Nusipirkus abonementą šiame puslapyje Jums automatiškai nuskaitys abobemento sumą kas mėnesį. Abonemento kaina už kalendorinį mėnesį, tokiu būdu treniruočių lankote kiek norite. (gaunasi 8-9 treniruotės per mėnesį). Jeigu norite ATŠAUKTI treniruočių lankymą, tą turėsite padaryti rankiniu būdu mastermama.lt platformoje - instrukcijas gausite įsigijus abonementą.

Mokestis yra už mėnesį, tokiu būdu jums rezervuojama vieta mėnesiui į priekį salėje ir treniruočių lankymas laisvas. Neatvykus į mėnesinio abonemento kaina nekis. Norint nebelankyti - atšaukite abonementinį mokėjimą prisijungus prie platformos.

Taip pat, neatvykus galite susitarti su trenere atvykti į kitos erdvės treniruotę pasirinktu laiku :)

Nebūtina, tačiau tai rekomenduoja atlikti po gimdymo korekcinio treniravimo sertifikuota specialistė Gerda. Po gimdymo labai svarbu sutelkti dėmesį į dubens dugno, klubų, diafragmos bei pilvo sienos funkciją, kad šios atsistatytų taisyklingai. Gyvos treniruotės bus per aktyvios pradėti iškart po gimdymo, o po kurso su žinių bagažu be baimės galėsite sportuoti.

Tikrai taip, kursas susideda ne tik iš po gimdymo praktikų bet ir seminarų apie taisyklingą kvėpavimą ir dubens dugno veiklą treniruočių metu. Tai yra daug teorinės informacijos, kurios gyvose treniruotėse jau nebus. Tad pasiruošimas su ATSISTATYMO kursu yra naudingas absoliučiai bet kokiai mamai prieš pradedant treniruotis grupinėse treniruotėse.

Taip, treniruotės gali padėti numesti svorio. Norit pasiekti geresnių rezultatų svarbu treniruotes derinti su tinkama mityba bei vandens vartojimu. O norint pasiekti maksimalių rezultatų rekomenduojame apjungti GYVAS + KURSŲ treniruotes. Du kartus lankyti gyvai, du kartus atlikti tolimesnius po gimdymo kursus iš programų „pilvukui čiau“ ir „lieknėjimas“.

Metus laiko galėsite atlikti bet kurių įsigytų kursų treniruotes, tad net ir sustabdžius gyvas treniruotes, vis dar galėsite sportuoti su kurso programa.

Neradai atsakymo? Užduok savo klausimą!