Asmeninės treniruotės/konsultacijos – MasterMama
saugus ir sveikas sportas su trenerės konsultacija ONLINE NAMUOSE Sportuok ir mokykis apie nėštumą ir po gimdymo atsistatymą neišėjus iš namų 😍
Asmeninės

Treniruotės + konsultacijos

Su malonumu kviečiu išsklaidyti savo baimes, abejones, turimus skausmus asmeninėse treniruotėse bei konsultacijose.

Aš neatskiriu treniruotės nuo konsultacijos, nes manau tai eina nuolatos kartu. Asmeninėse treniruotėse pirmiausia MOKINU klientes sveiko gyvensenos būdo detaliai paaiškindama kaip veikia kūnas ir smegenys. Tik suprantant esminę žmogaus funkcionavimo esmę galima suprasti kaip keisti savo judėjimą kasdienybėje.
APIE TRENERĘ


Mini grupė

Tai 2-3 grupė merginų, kurios lankys asmenines treniruotes kartu. Tokiu būdu treniruotės yra linksmesnės ir, žinoma, taupesnės! Nauda išlieka tokia pati kaip asmeninių, kadangi trenerė pilnai spėja taisyti kiekvieną atskirai ir pritaikyti pratimus pagal klientės būseną. Klientės formuoja grupę pačios arba prašo trenerės, kad surastų bendramintę norinčią kartu sportuoti.

Asmeninės

Asmeninėse treniruotėse pirmiausia daug mokomės, vėliau aktyviai sportuojame. Kiekvieną kartą klientė gauna “namų darbus”, kuriuos atlieka namuose. Tad puikus variantas yra turėti online sporto, nėščiųjų ar po gimdymo kursą + į savaitę viena asmeninę su trenere. Taip palaikoma motyvacija, teisingi judesiai ir tikslingai sprendžiamos problemos.

Svarbi informacija

Treniruočių/konsultacijų trukmė 45-50min. Treniruotės vyksta tiek gyvai Kaune, tiek nuotoliniu būdu. Nuotoliniu būdu naudojama ZOOM platforma. Gyvai susitinkame Jonavos g. 68C, Kaunas. Įsigijus abonementą galėsite užregistruoti jums patogiausiu laiku. Arba tartis su trenere dar prieš perkant 💛

Nusipirkus 8 kartus būtina išnaudoti per 4 mėnesius, vėliau abonementas anuliuojasi.
ASMENINIŲ treniruočių

Kainos

KVIEČIU BENDRAUTI!

Sek MasterMama Instagrame