Bakterijos ir gimdymas
Ar žinojote, kad iki 1935 mirdavo be galo daug kūdikių iš karto po gimdymo nuo “kūdikio karščiavimo”? Seniau buvo “normalu” ir tikėtina, kad kūdikis gali gimti, sukarščiuoti ir dėl to neišgyventi…
Bet kodėl taip buvo?
💥Dėl žinių trūkumo apie BAKTERIJAS!😲
Iki 1935 metų nebuvo prieinamos ir patvirtintos bakterijų informacijos ir vaikai buvo priimami neplaunant rankų, nes tiesiog, tai atrodė normalu. Taigi taip yra su daugeliu dalykų žmonijos evoliucijoje.
Šiuo metu mokausi gimdymo istorijos ir visokių atvejų, kurių buvo galima išvengti, lyginama su dabartimi ir spekuliuojama, o ko mes šiandien nežinome, dėl ko miršta mūsų vaikai ? 🤔
Gan baugi, bet aktuali tema su kuria noriu paskatinti visas nėštukes žvelgti atidžiai į šį laikotarpį. Tikrai nereikia dezinfekuoti idealiai visos aplinkos, kai laukiesi, gimdai ar turi naujagimį. Kūdikiui reikia bakterinės sveikos aplinkos. Baterijos formuoja mūsų imuninę sistemą, tačiau suvokti, kad visame kame yra pasekmės ir jūsų maži leliukai yra jautrūs aplinkai. Jūsų namai – jūsų bakterijos ir dulkės tik padės leliukui augti. 🤲
KRITINĖS BAKTERIJOS ⚠
Pašalinės neaiškios bakterijos (svetimi lankytojai, gyvūnai, neaiškūs paviršiai) pirmąjį kūdikio mėnesį yra kritiniai. Tad pasistenkite tą pirmąjį mėnesį išbūti su savo vaikučiu saugiai apsikabinus su sava aplinka, plauti rankas bet nebijoti dulkelės ant stalo.
Spėsite pakeliauti ar pasidalinti su draugais džiaugsmu ir vėliau ❤