MasterFit programa – MasterMama
saugus ir sveikas sportas su trenerės konsultacija ONLINE NAMUOSE Sportuok ir mokykis apie nėštumą ir po gimdymo atsistatymą neišėjus iš namų 😍

MasterFit programa Moterims

👉 Treniruotės, svorio kontrolė, mitybos rekomendacijos ir moteriškų problemų sprendimai vienoje vietoje.
👉 Sveikas lieknėjimas su išskirtinėmis žinomis, orientotomis į moterišką raumenyną, hormonus
bei motynystės kūno pokyčius.
👉 Treniruotės gyvai vyksta trečiadieniais 18:30 ir šeštadieniais 8:30

Programa


👉 Korekcinių treniruočių įrašai, nuolat pildoma naujomis treniruotėmis;

👉 Svorio kontrolės sekimo gairės;

👉 Mitybos rekomendacijos ir patarimai, kuriuos galėsite pritaikyti individualiai;

👉 Pokalbiai su įvairių sričių specialistais moteriškumo sveikatos tema;

👉 Tinka moterims ne mažiau kaip 5-8 mėnesiai po gimdymo. Iki tol rekomenduojame Po gimdymo programas.

Grupinės


👉TREČIADIENIAIS 18:30
👉ŠEŠTADIENIAIS 8:30

👉 Online programa įeina automiškai su grupinėmis, tad visada turėsite namų darbų;

👉 1 k. į ketvirtį atliksime kūno analizės testavimą su elektromagnetinėmis svarstyklėmis.

👉 2 k./savaitę, 50min trunkanti treniruotė, intensyvi. Ją sudarys lieknėjimo protokolas:
...✅ miofascialinis apšilimas;
...✅ kardio jėgos pratimų kombinacija;
...✅ korekciniai moteriško raumenyno pratimai;
...✅ korekciniai tempimai, kvėpavimas, meditacija.

Kas man tinka MasterFit programoje?


VIETŲ SKAIČIUS GRUPINĖSE GYVAI RIBOTAS.
Įsigijus abonementą "PROGRAMA + GRUPINĖS" puslapio apačioje rezervuosite vietą. Abonementas pradės galioti nuo Jūsų lankymo dienos.

🕣 Trečiadieniais 18:30 ir Šeštadieniais 8:30 (trukmė iki 50 min)

MASTERFIT TRENIRUOČIŲ

Kainos


Apie trenerę 💛


Treniruotes ves MasterMama autorė ir sertifikuota sveikatingumo, kūno kultūros, moterų korekcinio sporto trenerė Gerda Danylaitė.

Gerda yra sertifikuota sveikatingumo, kūno kultūros, moterų korekcinio sporto specialistė. Per savo darbo patirtį padėjusi 1300+ klienčių.

Be viso to Gerda – dviejų mergyčių mama, tad supras ir padės visoms moterims su įvairiomis turimomis problemomis ir noru grįžti į jaunatviškas formas.DAUGIAU APIE GERDĄ

Dažniausiai užduodami klausimai ❔

Priimsiu visada visas ! Bet norint nesusižaloti ir pasiekti geriausių rezultatų labai linkiu po gimdymo pereiti BENT ATSISTATYMO programą, o tobuliausia visas tris programas ir tik tada prisijungti prie MasterFit programos. Tokiu būdu užtikrinsite, kad jūsų kūnas fiziškai atsistęs ir pasiruošęs intensyviam treniravimui ir sveikam lieknėjimui.

Tikrai taip 🤸 Amžius ne riba judėjimui ir sveikatai. Svarbu į aktyvų sportą ateiti protingai, t.y. atlikti MASTERFIT STARTO įvadą, kad ateitumėt žinodamą giluminių raumenų sandarąm jų funkciją ir praktikas, kurias vėliau treniruotėse atliksime intensyviai. Neišmanant korekcinių praktikų, bus sunku suprasti treniruotės eigą.

Ne daugiau kaip 15 dalyvių grupė. Tad vietų skaičius ribotas.

Vienos treniruotės neužteks. Programos tikslas yra optimalus bendradarbiavimas tarp gyvų treniruočių ir namų darbais su įrašais. Vadinasi gyvai dalyvaujati grupė turės atlikti namų darbus iš įrašų platformos. Norint pasiekti rezultatų optimaliausia treniruotis 3-4 valandas per savaitę 🤸

Taip, kai įsigijate abonementą jis iškarto pradeda galioti. Iškart gaunate prieigą prie MasterFit programos kurios įvadą rekomenduojame peržiūrėti dar iki treniruočių, tad tikrai verta abonementą įsigyti kelios dienos iki treniruotės kad spėtumėt susipažinti su kvėpavimo ir dubens dugno pagrindais, kuriuos grupinėse treniruotėse taikome jau intensyviai.

Įsigijus abonementą - grąžinimas negalimas. Galite atšaukti iki kito nuskaitymo. PVZ: jei abonementas pradės galioti nuo spalio 2, tai kitas nuskaitymas bus lapkričio 2 dieną. Norint nebelankyti treniruočių turite pranešti trenerei iki abonemento nuskaitymo dienos, pavyzdžio atveju iki lapkričio 10 dienos. Jei atšaukiate po abonemento nuskaitymo - suma negrąžinima ir abonementas, įrašai bei vieta grupėje galios iki aboenemento pabaigos.

Neradai atsakymo? Užduok savo klausimą!