Treniruotės Kaune – MasterMama
saugus ir sveikas sportas su trenerės konsultacija ONLINE NAMUOSE Sportuok ir mokykis apie nėštumą ir po gimdymo atsistatymą neišėjus iš namų 😍

Grupinės treniruotės Mamos su kūdikiais


Treniruotės skirtos mamoms po gimdymo sustiprinti savo kūną bei pasibūti bendraminčių rate. Vaiko garsai mums visai nebaisūs!

PLAČIAU APIE TRENIRUOTES
Grupinės treniruotės nėščiosioms


Pasiruošk sklandžiam nėštumui sportuodama drauge su kitomis nėštukėmis. Motyvacijos užtaisas, palaikymas ir saugumas - garantuoti!

PLAČIAU APIE TRENIRUOTES
MASTERFIT lieknėjimo treniruotės


Treniruotės, svorio kontrolė, mitybos rekomendacijos ir moteriškų problemų sprendimai vienoje vietoje. Sveikas lieknėjimas su išskirtinėmis žinomis, orientuotomis į moterišką raumenyną, hormonus bei motynystės kūno pokyčius.

PLAČIAU APIE TRENIRUOTES
Stovykla mamoms su kūdikiais


UNIKALI PROGRAMA SU SAVO SRITIES PROFESIONALAIS: žinios apie kūdikio raidą, mamos sveikatingumą ir motinystės psichologiją, emocinę sveikatą.
Vieta, kurioje kiekviena mama ras ne tik patogius kambarius nakvynei, atnaujintą SPA erdvę užsiėmimams su kūdikiais, bet ir nuostabią gamtą, privatų paplūdimį. Kokybiškas restorano maistas (maitinimas 3 kartus per dieną + užkandžiai pertraukėlių metu), vaikų lavinimo kambarys, baseinas ir pirtys (kasdien) ir staigmenos!
Įkvepianti bei apgalvota aplinka leis mamoms pailsėti, atgauti jėgas ir sugrįžti į save.

APIE STOVYKLĄ
Asmeninės treniruotės-konsultacijos


Asmeninės treniruotės/konsultacijos, kurios sudarytos pagal individualius poreikius. Unikaliai pritaikytos treniruotės, sprendžiamos neįprastos bėdos kaip "pjaunantis" nugaros skausmas, dubens atsiskyrimo skausmas ar kiti kūno iššūkiai. Su asmenine trenerės pagalba įgysite dar daugiau individualiai pritaikytų žinių bei motyvacijos stiprinti savo kūną tiek nėštumo metu, tiek po gimdymo.

PLAČIAU