ŠIAS PRAKTIKAS TURĖTŲ ŽINOTI KIEKVIENA NĖŠTUKĖ!

💥 Skauda nugarą! Tinsta pėdos, rankos! Jaučiu įtampas kakle, o ir kojos sunkios! Bendras sąstyngis kūne...

Tai šis paketas tikrai tau, mieloji!

Nesvarbu kelinta nėštumo savaitė, tu gali sau padėti su miofascialiniu savimasažu.

Tai yra treniruotės su volu, kamuoliuku ir lazdute, kurios padės tavo kūno įtampoms pasišalinti iš organizmo ir ruoštis gimdymui atsipalaidavus.

Ar žinojai, kad gimdymo metu pati svarbiausia kūno užduotis yra paleisti ir atsipalaiduoti? Raumenų įtampos dėja gimdymui ir atsistatymui po jo nepadės.

Nėštukės ypatingai turi prižiūrėti savo kūno balansą: turėti pakankamai raumeninio tonuso ir gebėti tą tonusą atpalaiduoti.

MasterMama trenerė Gerda tiek iš mokslu pagrįstos praktikos, tiek iš savo bei klienčių patirties gali patvirtinti, kad volavimas yra auksas nėštumo metu, kai atsiranda nepatogumai kūne.

Nuoseklūs žingsniai kaip atpalaiduoti pertemptas vietas nėštumo metu !

Įsigyti programą galite spustelėję "PIRKTI DABAR"

AR MAN TINKA ŠIS SEMINARAS?

Vienareikšmiškai taip! 🤰

Tai yra ginekologų ir akušerių patvirtinta medžiaga, kuri suteikia naudą ne tik mamai bet ir mažyliui nuo pirmųjų dienų.

Kada nerekomenduojama atlikto volavimo? Kai jums yra silpna, žemas kraujo spaudimas, sutrumpėjęs gimdos kaklelis ar yra kraujavimo. Miofascialinis savimasažas nėščiosioms yra visiškai saugus, vadovaujantis metodinėmis gairėmis.

Šias paskaitas ir praktikas galite pradėti bet kuriame nėštumo laikotarpyje.

Jeigu jau turite MIX arba MAX kursus - šio seminaro medžiaga įeina į kursus 👌 O jeigu dar neturite MAX kurso, kviečiame susipažinti ir gauti didžiausią naudą sau ir savo vaikeliui:

Kas įeina į seminarą?

trumpai apie kurso sudėtį

 • Paskaita apie savimasažo naudą ir poveikį nėštumo metu

 • Trys atpalaiduojamosios miofascialinio savimasažo praktikos

 • Viena aktyvi balanso ir tempimų treniruotė su volu

 • Prisijungimas prie uždaros ir aktyvios MasterMama bendruomenės

Kas konkrečiai sudaro šį seminarą?

 • 01

  Paskaitos ir praktikos

  • 1: Miofascialinis savimasažas nėštumo metu - paskaita

  • 2: Pėdų miofascialinis savimasažas + teorija

  • 3: Miofascialinis savimasažas - apatinė kūno dalis

  • 4: Miofascialinis savimasažas - viršutinė kūno dalis

  • 5: Treniruotė su volu, balansas, tempimai

 • 02

  Tolimesni žingsniai

  • Patarimai pagal trimestrus

  • Youtube kanalo įrašai

  • Prisijunkite prie MM bendruomenės

pats geriausias atsakymas į klausimą: "ar tikrai verta?" yra tikri ir nuolat atsinaujinantys klienčių atsiliepimai

klienčių atsiliepimai apie nėščiųjų treniruotes bei paskaitas

“Lankiau nėščiųjų treniruotes pas trenerę Gerdą - didžiausios rekomendacijos! Visoms nėštukėms labai rekomenduoju bent ateiti pasibandyti (as jau po pirmos treniruotės žinojau, kad lankysiu iki pabaigos), nes kartais atrodo "nu ką čia aš nėščia dabar sportuosiu", o patikėkite, šios treniruotes labai naudingos jūsų kūnui. Ir nereikia bijoti ateiti, hanteliu kilnoti nereiks, dirbama su savo kūno svoriu, koordinacija ir pan. Aš net gailiuosi, kad pradejau tik nuo ~30 nėštumo savaitės, o ne anksčiau. Plius treniruociu metu kalbama apie gimdymą, kas laukia, kaip pasiruošti, apie kvėpavimo pratimus, kaip "išgyventi" sąrėmius ir pan.”

Kristina

“Žinutė visoms nėštukėms, kurios svarsto ar verta sportuot su įrašais. Mano gimdymas buvo ilgokas ir labai intensyvus, galiausiai jis truko 27 valandas. Reziume, man nerealiai padėjo visi patarimai, kvėpavimas, kėgelis, treniruotės pas Gerdą. Jei nebūčiau žinojus ir mokėjus kaip kvėpuoti stangų metu, turbūt būčiau pasimetusi. Esu be galo dekinga trenerei Gerdai už kiekvieną pratimą, patarimą, motyvaciją, nes stangų metu tik jos ir akušeriu balsą girdejau galvoj. Sportavau namuose, su įrašais ir man tai buvo labai vertinga! Tad tikrai esu tau labai dėkinga, nes kažin ar jei nebūčiau sportavusi nėštumo metu, bučiau atlaikiusi toki maratoną ir sugebėjus išjudėti visą laiką. Didžiausias Ačiū! Tavo pamokos ir patarimai yra aukso vertės! Ačiū, Ačiū, tūkstantis Ačiū Tau!!!”

Aistė

“Gerdos treniruotes atradau dar visai neseniai, tačiau nuo pirmojo susitikimo supratau, jog šis žmogus tikrai žino ką daro ir nepakenks nei man, nei mano būsimam vaikeliui. O kas svarbiausia, dėka Gerdos pajutau, jog šiuo pereinamuoju laikotarpiu galiu jaustis geriau ir labiau suprasi savo kūne atsirandančius pokyčius. Susiklosčiusi situacija karantino metu mūsų neatitolino tik SUARTINO!!! Vykdome treniruotes online, juokiamės, šypsomės ir dalinamės tik pozityvumu, nors ir kaip kartais sunku išlaikyti pusiausvyrą visomis prasmėmis”