Gimdymas jau ne už kalnų ir jauti nerimą? 😮

Šiek tiek nerimo yra visiškai normalu - visgi nėra normalu ir sveika jausti per didelį stresą ir gniuždantį nerimą

Galbūt dar ir keistai skamba žodis "meditacija", jį visgi kiekvienas supranta savaip. Kurso autorė teigia - svarbiausia yra psichologinio ir fizinio pasiruošimo suderinamumas!

Šis paketas sudarytas būsimoms mamos nuraminti mintis ir ruoštis sklandžiam gimdymui. Ne tik su meditacijos pagalba, bet ir su treniruotėmis prieš gimdymą, tokiomis kaip kaip klubų atvėrimai ir gimdymo pozos.

Čia taip pat rasite valandos seminarą apie tai ką svarbu žinoti nėštumo gale apie savo kūną, bei pozas, kurios gali padėti jūsų vaikeliui lengviau apsiversti jeigu jis to dar nepadarė.

Įsigyti programą galite spustelėję "PIRKTI DABAR"

AR MAN TINKA ŠIS SEMINARAS?

Vienareikšmiškai taip! 🤰

Vienareikšmiškai taip. Tai yra ginekologų ir akušerių patvirtinta medžiaga, kuri suteikia naudą ne tik mamai, bet ir mažyliui nuo pirmųjų dienų.

Kruopščiai atrinkta medžiaga Jums, mielos nėštukės. Galite pradėti visas praktikas bet kuriuo nėštumo metu, o jei pamatysite kad jus tenkina treniruotės ir praktikos, galėsite ramiai persikelt ir į kursus su aktyviomis metodinėmis treniruotėmis ruošiantis gimdymui 🤰

Laikas pradėti dabar !

Jeigu jau turite MIX, MAX arba POGIMDYVIŲ kursus - šio seminaro medžiaga įeina į kursus 👌 O jeigu dar neturite MAX kurso, kviečiame susipažinti ir gauti didžiausią naudą sau ir savo vaikeliui:

Kas Jūsų laukia šioje programoje:

trumpai apie kurso sudėtį

 • Paskaita apie meditacijos naudą bei būdus kaip individualiai galite pasirinkti meditacijos galimybes

 • Dvi meditacijos praktikos ruošiantis gimdymui, kurios padėjo tiek kurso autorei, tiek klientėms pasiekti sklandų gimdymą

 • Paskaita apie III-iojo trimestro kūną: laikyseną, eiseną, kvėpavimą, diastazę, vaikelio padėtį prieš gimdymą

 • Dvi treniruotės ruošiantis gimdymui

 • Kvėpavimo technikų gairės per gimdymą - kada ir kaip tiksliai kvėpuojant padėti sau?

Kokios treniruotės ir seminarai konkrečiai sudaro programą?

 • 01

  Paskaitos ir praktikos

  • 1: Paskaita apie meditacijos nėštumo metu naudą

  • 2: Meditacijos pamoka - sveikas mano ir mažylio kūnas

  • 3: Meditacijos pamoka - sklandi gimdymo diena

  • 4: III-iojo trimestro kūnas - ką svarbu žinoti nuo 7-8 mėnesio

  • 5: Pratimai ruošiantis gimdymui + mini paskaita apie pasiruošimą gimdymui

  • 6: Nėščiųjų kvėpavimo technikos per gimdymą

  • 7: RELAX treniruotė su gimastiniu kamuoliu

 • 02

  Tolimesni žingsniai

  • Patarimai pagal trimestrus

  • Apie pogimdyvių kursus: nuoseklų atsistatymą bei spartų lieknėjimą!

  • Youtube kanalo įrašai

  • Prisijunkite prie MM bendruomenės

pats geriausias atsakymas į klausimą: "ar tikrai verta?" yra tikri ir nuolat atsinaujinantys klienčių atsiliepimai

klienčių atsiliepimai apie nėščiųjų treniruotes bei paskaitas

“Lankiau nėščiųjų treniruotes pas trenerę Gerdą - didžiausios rekomendacijos! Visoms nėštukėms labai rekomenduoju bent ateiti pasibandyti (as jau po pirmos treniruotės žinojau, kad lankysiu iki pabaigos), nes kartais atrodo "nu ką čia aš nėščia dabar sportuosiu", o patikėkite, šios treniruotes labai naudingos jūsų kūnui. Ir nereikia bijoti ateiti, hanteliu kilnoti nereiks, dirbama su savo kūno svoriu, koordinacija ir pan. Aš net gailiuosi, kad pradejau tik nuo ~30 nėštumo savaitės, o ne anksčiau. Plius treniruociu metu kalbama apie gimdymą, kas laukia, kaip pasiruošti, apie kvėpavimo pratimus, kaip "išgyventi" sąrėmius ir pan.”

Kristina

“Žinutė visoms nėštukėms, kurios svarsto ar verta sportuot su įrašais. Mano gimdymas buvo ilgokas ir labai intensyvus, galiausiai jis truko 27 valandas. Reziume, man nerealiai padėjo visi patarimai, kvėpavimas, kėgelis, treniruotės pas Gerdą. Jei nebūčiau žinojus ir mokėjus kaip kvėpuoti stangų metu, turbūt būčiau pasimetusi. Esu be galo dekinga trenerei Gerdai už kiekvieną pratimą, patarimą, motyvaciją, nes stangų metu tik jos ir akušeriu balsą girdejau galvoj. Sportavau namuose, su įrašais ir man tai buvo labai vertinga! Tad tikrai esu tau labai dėkinga, nes kažin ar jei nebūčiau sportavusi nėštumo metu, bučiau atlaikiusi toki maratoną ir sugebėjus išjudėti visą laiką. Didžiausias Ačiū! Tavo pamokos ir patarimai yra aukso vertės! Ačiū, Ačiū, tūkstantis Ačiū Tau!!!”

Aistė

“Gerdos treniruotes atradau dar visai neseniai, tačiau nuo pirmojo susitikimo supratau, jog šis žmogus tikrai žino ką daro ir nepakenks nei man, nei mano būsimam vaikeliui. O kas svarbiausia, dėka Gerdos pajutau, jog šiuo pereinamuoju laikotarpiu galiu jaustis geriau ir labiau suprasi savo kūne atsirandančius pokyčius. Susiklosčiusi situacija karantino metu mūsų neatitolino tik SUARTINO!!! Vykdome treniruotes online, juokiamės, šypsomės ir dalinamės tik pozityvumu, nors ir kaip kartais sunku išlaikyti pusiausvyrą visomis prasmėmis”