dovanų kuponai nuo 39 eurų + elegantiška gertuvė dovanų

🌞Kalėdoms padovanok SVEIKATĄ ir GERĄ SAVIJAUTĄ

🎁Net 4 skirtingos dovanos skirtos nėščiosioms ir po gimdymo Moterims.

🎄Kalėdos, tai šventė, per kurią norisi dovanoti ne daiktų, o gerovę, ypač sveikatą.

🤰🤱Nėščiosios ir po gimdymo moterys nusipelno dovanos, kuri padėtų joms stiprėti tiek fiziškai tiek emociškai.

✅Apie pasirinkimus SKAITYKITE APAČIOJE ⬇

NĖŠČIOSIOMS ĮVADINĖ paskaita, konsultacija su trenere ir kūno testavimas.

Tinka bet kokio laikotarpio nėštumui, norint pasirinkti saugų sporto variantą su pirmine konsultacija pas specialistą

Kodėl verta dovanoti šią dovaną?

trumpai apie kurso sudėtį

 • patrauklus dovanos įpakavimas su MasterMama elegantiška gertuve ir dovanų kuponu su Jūsų pasirinktu kursu

 • originali ir naudinga dovana kiekvienai nėštukei ar pogimdyvei - nesvarbu, kokio amžiaus ar fizinio pasiruošimo esate

 • Kalėdinės kainos kursams plius gertuvė nemokamai!

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip išrinkti tinkamą kursą NĖŠTUKEI?

  1. ĮVADINĖ skirta susipažinimui su judesių biomechanika nėštumo metu ir pasikonsultuoti apie savo fizines bėdas su specialiste. 2. MAX KURSAS skirtas viso nėštumo sportui, įeina konsultacija, testavimas papildomos paskaitos apie pasiruošimą gimdymui [geriausias pasirinkimas! po Kalėdų šio kurso kaina sieks 295€, o dabar su gertuve galite įsigyti už 199€]. 3. MINI skirtas kursas nėštukėms nuo 30 savaitės.

 • Kaip išrinkti tinkamą kursą PO GIMDYMO mamai?

  1. Po gimdyvių trijų programų kursas sudaro viską ko reikia moterims po gimdymo net iki metų. Ras visas korekcines ir lieknėjimo mankštas. 2. GYVOS TRENIUOTĖS tai mėnesio abonementas KAUNE moterims su leliukais po gimdymo, tinka nuo 2 mėniai po gimdymo.

 • Kokiu būdu gausiu dovanų dėžutę? Ar siuntimas mokamas?

  Kai įsigysite pasirinktą sporto ir paskaitų kursą sistemoje gausite instrukcijas, kuriose reikės užpildyti gavėjo adresą bei vardą žmogaus, kuriam bus dovanojama dovana. Dovana bus siunčiama Omniva arba LPexpress paštomatu. Pristatymas visoje Lietuvoje. Pristatymas NEMOKAMAS.

 • Kas įeina į dovanų dėžutę?

  Dovanų kuponas su jūsų nupirkto kursus kodu. Pasinaudojus vienetiniu kodu www.mastermama.lt platformoje prisijungsite prie dovoto kurso. Taip pat įeina elegantiška gertuvė ir trys saldainukai. Dėžutės turinį galėsite papildyti, ji nesunkiai atsidaro ir yra papildomos vietos.

 • Ar galiu atsiimti dėžutę gyvai?

  Taip, galite atsiimti dovanų dėžutę Kaune, reiktų pasiskambinti ir susitarti dėl atsiėmimo numeriu 868122576

 • Tai nėra dovana, perku sau. Ar vistiek gausiu gertuvę?

  Tikrai taip :)

 • Ar galima įsigyti tik gertuvę?

  Taip. Tik gertuvė kainuoja 29€

moterų džiausmas ir padėka naudojantis MasterMama metodika

klienčių atsiliepimai apie nėščiųjų treniruotes bei paskaitas

“Pradėjau lankytis Gerdos treniruotėse dar ankstyvame nėštume iki pat termino dienos. Džiaugiuosi atradusi šią studiją, nes galėjau ne tik sustiprinti raumenis, bet ir gavau daug naudingų žinių apie gimdymą, ko posekoje akušerė sakė, kad dariau gerus pratimus dėl to kaklelis atsivėrė labai greitai. Tikrai rekomenduoju šią studiją ir ne tik dėl treniruočių, bet ir dėl pačios trenerės, kuri visada motyvuojanti, individualiai patarianti, nuolat besidominti naujovėmis, kurias per treniruotes išgirstame ir mes. Sėkmės!”

Monika

“Prieš išeinant į dekretą ieškojau kur toliau sportuoti, kad gimdymas būtų lengvesnis tiek psichologiškai, tiek fiziškai. Ir LABAI džiaugiuosi, kad atradau Gerdą!!! Jos nuoširdūs patarimai, palaikymas buvo aukso vertės gimdant. Nežinojau ką reiškia nugaros skausmas nėštumo metu ar dar kokie nemalonūs pojūčiai, nes Gerda visada sakydavo ką daryti įvairiais atvėjais. Tad jei galvojat, renkatės, kur eiti sportuoti, tai atsakymas paprastas - pas Gerdą. Ji tikrai n patarimų duos ir į gimdymą eisit nusiteikusios, kaip į gimtadienį. P. S. po gimdymo dariau jos nurodytus pratimus, tai vyras parsiveždamas namo (nes gi Korona ir jokie vyrai neįleidžiami į gimdymo namus), sakė, kad atrodai, kaip negimdžius.”

Vilma

“Nuostabi trenerė, kuri ne tik padeda saugiai fiziškai sustiprinti ir paruošti kūną gimdymui, bet ir turi daug žinių apie nėštumą, gimdymą, kvėpavimą, atsistatymą po gimdymo. Gerdos patarimų dėka antras gimdymas buvo tikrai greitas ir daug lengvesnis, o dėl treniruočių jaučiausi daug geriau fiziškai pasirengusi. Vienintelis dalykas kurio gailiuosi - kad nebuvau Gerdos "atradusi" per pirmą nėštumą. Bet toms kurios dabar ieško treniruočių nėštukėms tikrai rekomenduoju - gausit ne tik į jūsų poreikius orientuotas treniruotes, bet ir dėmesį, rūpestį ir daug daug gerų patarimų.”