TOBULA vieta treniruotėms su kūdikiais

👸 Treniruotės vyks FAMILY LAB (pramonės pr. 4A KAUNAS) patalpose, kurios sukurtos kūdikių ir vaikų lavinimui, yra kūdikių ir vaikų mini darželis.

👶 Treniruotės metu vaikai šiltai ir saugiai galės gulėti šalia mamos arba žaisti su patyrimiais žaislais esančiais salėje.

🦸‍♀️ Mamos turės galimybę savo vaikus leisti į papildomus FAMILYLAB užsiėmimus, apie juos sužinosite ir pamatysite treniruočių metu.

Gyvos treniruotės 2k./sav. + online lieknėjimo kursas nemokamai

👸 Treniruotės yra tinkamos mamoms po 2-3 mėnesio po gimdymo. Iki treniruočių rekomenduojame praeiti po gimdymo atsistymo kursą (nuoroda apačioje), kad treniruočių metu nepasidarytumėte papildomos žalos.

👶 Treniruotės vyks su leliukais, galite atsinešti nešioklę, gultuką, kilimėlį, žaisliukų.

🦸‍♀️ Treniruotes ves MasterMama partnerė Rūta Sudakovienė, pilateso ir korekcinio sporto trenerė. Dėl treniruočių klausimų konsultuotis su ja telefonu: +37068674784

🤸‍♀️ Grupės narių skaičius ribotas. Lankant šias treniruotes reikalingas galimybių pasas.

💻 Įsigijus abonementą mastermama platformoje NEMOKAMAI rasite lieknėjimo programos treniruotes, kurias galėsite atlikti jei praleisite gyvą treniruotę ar tiesiog savarankiškam sportui namuose.

MOKĖJIMAS IR LANKYMAS

trumpai apie treniruočių sąlygas

 • Nusipirkus abonementą jums sistema automatiškai nuskaitys abonemento sumą kas mėnesį. Taip jums bus rezervuojama vieta kiekvienoje treniruotė nuo jūsų mokėjimo dienos visą mėnesį. Lankymas laisvas.

 • Norint atšaukti treniruotes reikės atšaukti automatinį abonemento mokėjimą (kaip tai padaryti - instrukcijas rasite susimokėję).

 • Ką turėti treniruočių metu: sportinę aprangą (sportbačiai nebūtini), vanduo ir reikalingos priemonės kūdikiui (nešioklę, gultuką, kilimėlį, žaisliukų, higienos reikmenų ir pan.)

 • VIENKARTINIS APSILANKYMAS - parašius trenerei galite atvykti vienkartiniam apsilankymui ir susimokėti grynais trenerei. Vienkartinio kaina 10€

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar reikalingas GALIMYBIŲ PASAS lankant treniruotes?

  Pagal šios dienos nustatytus valstybės reikalavimus, galimybių pasas lankant grupines treniruotes viduje yra reikalingas [atnaujinta 2021.10.20]

 • Ar galiu pasibandyti VIENKARTINIU apsilankymu?

  VIENKARTINIS APSILANKYMAS - parašius trenerei galite atvykti vienkartiniam apsilankymui ir susimokėti grynais trenerei. Vienkartinio kaina 10€

 • Treniruotės pobūdis, trukmė, laikas, vieta?

  Treniruotes veda korekcinio sporto trenerė Rūta Sudakovienė. Treniruotės bus Pilates tipo, salėje, be kedų, su kūdikias, kurie galės žaisti ant kilimėlio ar miegoti savo lopšyje. Treniruotės trukmė 45min. Vieta: FAMILY LAB erdvė pramonės pr. 4A II-aukštas. Laikas: pirmadienis, penktadienis 11:30.

 • Kaip vyksta mokėjimai?

  Nusipirkus abonementą šiame puslapyje Jums automatiškai bus nuskaitoma 39€ suma kas mėnesį. Abonemento kaina už kalendorinį mėnesį ir treniruočių lankote kiek norite. Jeigu norite ATŠAUKTI treniruočių lankymą, tą turėsite padaryti rankiniu būdu mastermama.lt platformoje - instrukcijas gausite įsigijus abonementą.

 • Jeigu nesudalyvausiu keliose treniruotėse per mėnesį ar pinigai bus grąžinami?

  Mokestis yra už mėnesį, tokiu būdu jums rezervuojama vieta mėnesiui į priekį salėje ir treniruočių lankymas laisvas. Neatvykus į mėnesinio abonemento kaina nekis.

 • Ar būtina atlikti pogimdyvių kursą prieš einant sportuoti?

  Nebūtina, tačiau tai rekomenduoja atlikti po gimdymo korekcinio treniravimo sertifikuota specialistė Gerda. Kadangi po gimdymo labai svarbu sutelkti dėmesį į dubens dugno, klubų, diafragmos bei pilvo sienos funkciją, kad šios atsistatytų taisyklingai. Gyvos treniruotės bus per aktyvios pradėti iškart po gimdymo, o po kurso su žinių bagažu be baimės galėsite sportuoti.

 • Jei man daugiau nei 1-3 mėnesiai po gimdymo ar vis dar aktualus kursas prieš gyvas treniruotes?

  Tikrai taip, kursas susideda ne tik iš po gimdymo praktikų bet ir seminarų apie taisyklingą kvėpavimą ir dubens dugno veiklą treniruočių metu. Tai yra daug teorinės informacijos, kurios gyvose treniruotėse jau nebus. Tad pasiruošimas su ATSISTATYMO kursu yra naudingas absoliučiai bet kokiai mamai prieš pradedant gyvas treniruotes.

 • Ar treniruotės padės man numesti svorio?

  Žinoma, labai svarbu taikyti treniruotes su tinkama mityba ir vandens vartojimu. Norint pasiekti geresnių rezultatų rekomenduojame apjungti GYVAS + KURSŲ treniruotes. Du kartus lankyti gyvai, du kartus atlikti tolimesnius po gimdymo kursus iš programų "pilvukui čiau" ir "lieknėjimas".

 • Jei įsigysiu prie gyvų treniruočių po gimdymo kursus, kiek laiko galios jų prieiga?

  Metus laiko galėsite atlikti bet kurių kursų treniruotes, tad net ir sustabdžius gyvas treniruotes, vis dar galėsite sportuoti su kurso programa.

KURSAI PO GIMDYMO skirti moterims atsistatyti nuo pirmos dienos. Tinka pradėti nuo pirmos dienos po gimdymo iki metai po gimdymo. Kursų programų pasirinkimus ir rekomendacijas rasite apačioje ⬇

KURSAI PO GIMDYMO

Rekomenduojama atlikti prieš gyvas treniruotes ATSISTATYMO programą. Likusias programas PILVUKUI ČIAU ir LIEKNĖJIMO galite atlikti kartu lankant ir gyvas treniruotes.

 • PO GIMDYMO: Atsistatymo programa (1-6 savaitės)

  Rekomenduojame šį kursą atlikti iki pradedant lankyti gyvas treniruotes.

  €69,00

  Įsigyti
 • PO GIMDYMO: Pilvukui ČIAU programa (6-12 savaitės) (cp nuo 8-10sav. )

  Rekomenduojame šio kurso treniruotes daryti kartu lankant ir gyvas treniruotes. Tokiu būdu pasieksite sveiko ir greito kūno lieknėjimo ir sveikatinimo tikslų 💪

  €69,00

  Įsigyti
 • PO GIMDYMO: Lieknėjimo programa (12-20 savaitės) (cp 10sav.)

  Rekomenduojame šio kurso treniruotes daryti kartu lankant ir gyvas treniruotes. Tokiu būdu pasieksite sveiko ir greito kūno lieknėjimo ir sveikatinimo tikslų 💪

  €69,00

  Įsigyti
 • VISAS POGIMDYVIŲ kursas

  Visos trys programos iškart ! Galėsite pasiruošti gyvoms treniruotėms ir sportuoti papildomai namuose 💥

  €199,00

  Įsigyti visas tris programas

Labai laukiame prisijungiant prie gyvų treniruočių su mažyliais kartu 👶

Trenerė Rūta 868674784