Planuojamas ar jau įvyko CEZARIO PJŪVIS - šis paketas Tau

Cezario pjūvis yra rimta operacija, po kurios labai svarbus pilvelio ir dubens dugno raumenų atsistatymas.

Dažnai numojama ranka į šią intervencija ir po kelių dienų Jums išėjus iš ligoninės visgi lieka neaišku, ką toliau daryt su skaudančia ir gyjančia žaizda.

Kaip judėti, kaip atstatyti pilvo sieną, kada galite grįžti į sportą, kaip tą randą prižiūrėti?!

Nesvarbu net jeigu Jums jau daugiau nei 4-5 sav. po gimdymo. Seminarai ir praktikos yra naudingos net ir praėjus pusmečiui po CP, kadangi čia daug dėmesio skirsime rando priežiūrai ir koks judėjimas yra efektyvus didinti rando elastingumą.

Įsigyti programą galite spustelėję "PIRKTI DABAR"

AR MAN TINKA ŠIS SEMINARAS?

Vienareikšmiškai taip! 🤰

Mūsų kūnas tarsi voratinklis, jei jūsų randas bus nejautrus ar kietas viduje - temps ir kitas fascijų ir raumenų grandines jūsų kūne.

To pasekoje gali atsirasti neaiškūs nugaros, sprando, pečių, dubens dugno skausmai, nes jie yra nuolatos varginami rando neelastingumo. Tad šiuo seminaruose ir praktikose rasite atsakymus, kaip gi sau padėti.

Nepaisant to kiek jums laiko yra po CP - laikas pradėti dabar !

Jeigu jau turite MIX, MAX arba POGIMDYVIŲ kursus - šio seminaro medžiaga įeina į kursus 👌 O jeigu dar neturite MAX kurso, kviečiame susipažinti ir gauti didžiausią naudą sau ir savo vaikeliui:

Kas įeina į seminarą?

trumpai apie kurso sudėtį

 • daugiau nei valandos paskaita apie cezario pjūvio rando priežiūrą ir sportą po šios operacijos, kaip elgtis su randu kasdieninėse veiklose

 • tarpvietės priežiūros žingsnius ir patarimus kaip grįžti į sportą ir aktyvų gyvenimą be skausmo ar diskomforto

 • pilvo raumenų atsiskyrimo pasitikrinimo gairės ir rekomendacijos kaip atpažinti problemą, kol dar ne per vėlu

 • pilvo raumenų aktyvacijos ir diastazės prevencijos praktika po cezario pjūvio (praktika rodoma ant merginos su 4 savaičių randu)

Kokie seminarai konkrečiai sudaro programą?

 • 01

  Paskaitos ir praktikos

  • 1: Cezario pjūvio operacijos paskaita prieš pradedant treniruotes + apie tarpvietės priežiūrą

  • 2: Cezario pjūvio ir tarpvietės priežiūros paskaitos skaidrės su rekomendacijomis

  • 3: Kaip testuoti diastazę (pilvo raumenų atsiskyrimą po gimdymo)

  • 4: Kaip atrodo DIASTAZĖ, trenerės diastazės istorija, diastazės prevencija

  • 5: Atsistatymo praktika po cezario pjūvio

 • 02

  Tolimesni žingsniai

  • Youtube kanalo įrašai

  • Apie pogimdyvių kursus: nuoseklų atsistatymą bei spartų lieknėjimą!

  • Prisijunkite prie MM bendruomenės

pats geriausias atsakymas į klausimą: "ar tikrai verta?" yra tikri ir nuolat atsinaujinantys klienčių atsiliepimai

klienčių atsiliepimai apie nėščiųjų treniruotes bei paskaitas

“Lankiau nėščiųjų treniruotes pas trenerę Gerdą - didžiausios rekomendacijos! Visoms nėštukėms labai rekomenduoju bent ateiti pasibandyti (as jau po pirmos treniruotės žinojau, kad lankysiu iki pabaigos), nes kartais atrodo "nu ką čia aš nėščia dabar sportuosiu", o patikėkite, šios treniruotes labai naudingos jūsų kūnui. Ir nereikia bijoti ateiti, hanteliu kilnoti nereiks, dirbama su savo kūno svoriu, koordinacija ir pan. Aš net gailiuosi, kad pradejau tik nuo ~30 nėštumo savaitės, o ne anksčiau. Plius treniruociu metu kalbama apie gimdymą, kas laukia, kaip pasiruošti, apie kvėpavimo pratimus, kaip "išgyventi" sąrėmius ir pan.”

Kristina

“Žinutė visoms nėštukėms, kurios svarsto ar verta sportuot su įrašais. Mano gimdymas buvo ilgokas ir labai intensyvus, galiausiai jis truko 27 valandas. Reziume, man nerealiai padėjo visi patarimai, kvėpavimas, kėgelis, treniruotės pas Gerdą. Jei nebūčiau žinojus ir mokėjus kaip kvėpuoti stangų metu, turbūt būčiau pasimetusi. Esu be galo dekinga trenerei Gerdai už kiekvieną pratimą, patarimą, motyvaciją, nes stangų metu tik jos ir akušeriu balsą girdejau galvoj. Sportavau namuose, su įrašais ir man tai buvo labai vertinga! Tad tikrai esu tau labai dėkinga, nes kažin ar jei nebūčiau sportavusi nėštumo metu, bučiau atlaikiusi toki maratoną ir sugebėjus išjudėti visą laiką. Didžiausias Ačiū! Tavo pamokos ir patarimai yra aukso vertės! Ačiū, Ačiū, tūkstantis Ačiū Tau!!!”

Aistė

“Gerdos treniruotes atradau dar visai neseniai, tačiau nuo pirmojo susitikimo supratau, jog šis žmogus tikrai žino ką daro ir nepakenks nei man, nei mano būsimam vaikeliui. O kas svarbiausia, dėka Gerdos pajutau, jog šiuo pereinamuoju laikotarpiu galiu jaustis geriau ir labiau suprasi savo kūne atsirandančius pokyčius. Susiklosčiusi situacija karantino metu mūsų neatitolino tik SUARTINO!!! Vykdome treniruotes online, juokiamės, šypsomės ir dalinamės tik pozityvumu, nors ir kaip kartais sunku išlaikyti pusiausvyrą visomis prasmėmis”