VISAS POGIMDYVIŲ kursas - 3 programos tavo sveikatai ir energijai!

Pasirūpinkite savo pogimdyviniu laikotarpiu, atsistatykite sklandžiai, sustiprėkite, atgaukite savo išvaizdą ir energiją!

Kursas skirstomas į tris etapus pagal atsistatymo ir stiprėjimo rekomendacijas:

🤱 ATSISTATYMO PROGRAMA
(1-6 savaitė)

🤱 “PILVUKUI ČIAU” PROGRAMA
(6-12 savaitė) (cp nuo 8-10sav. )

🤱 LIEKNĖJIMO PROGRAMA [jau greitai!]
(12-20 savaitė) (cp 10sav.)

Kokios programos konkrečiai sudaro POGIMDYVIŲ kursą?

"Atsistatymo" programa (1-6 savaitė)

pirmoji POGIMDYVIŲ kurso programa

 • Atskiras pratimų ir rekomendacijų video su Cezario pjūvio situacija

 • Diafragminio kvėpavimo ir pilvo sienos aktyvacija

 • Dubens dugno aktyvacija

 • Laikysenos rekomendacijas su kūdikiu

 • Diastazės prevencija ir testavimas

 • Atsistatymo pratimai, kuriuos galite saugiai praktikuoti gijant

 • 6 treniruotės + 2 paskaitos + treniruočių programos dokumentas

"Pilvukui ČIAU" programa (6-12 savaitės) (cp nuo 8-10sav. )

Antroji POGIMDYVIŲ kurso programa

 • Tolimesnės judesių rekomendacijos buityje su sunkėjančiu kūdikiu

 • Giluminių raumenų tvirtinimo treniruotės

 • Tempimai ir pratimai padedantys išvengti nugaros skausmų (ypatingai žindant)

 • Treniruotės kūno stangrinimui ir stiprinimui

 • Miofascialinis raumenų atpalaidavimas su masažiniu volu

 • 6 treniruotės + 2 paskaitos + treniruočių programos dokumentaa

"Lieknėjimo" programa (12-20 savaitės) (cp 10sav.)

Trečioji POGIMDYVIŲ kurso programa

 • Įvairaus pobūdžio treniruotės skirtos kūno stiprinimui: pilates, kalanetika, joga, jėgos ir kt.

 • Į treniruotes įtraukiamas ir mažylis. Jei norite tai gali būti ir svareliai, bet su mažyliu linksmiau!

 • Rekomendacijos kokiu tempu ir kokiu lygiu atlikti pratimus. Rekomendacijos kokių pratimų dar vengti.

 • Treniruotės kūno stangrinimui ir stiprinimui

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar programa tinkama, jei man daugiau nei mėnesis, ar du, trys, penki mėnesiai po gimdymo?

  TIKRAI TAIP. Atsistatymo programoje yra gili informacija apie vidaus raumenų atsistatymą ir kokius pratimus taikyti iškart po gimdymo arba po ilgos pertraukos po gimdymo. Nerekomenduočiau merginoms tiesiog šokti į aktyvų sportą vien dėl to, kad jau 6 ar daugiau mėnesių po gimdymo. Svarbiausia yra bazė, kuri formuoja Jūsų kūną iš vidinių raumenų. Po šios programos galėsite greičiau keliauti į aktyvias treniruotes ! 💪

 • Ar programa tinkama po cezario pjūvio ar tarpvietės kirpimo / plyšimo?

  Žinoma, kurse kiekviena treniruotė turi papildomas rekomendacijas abiems atvejams. Rekomendacijos ir krūvio pasirinkime ir pratimų. Taip pat po Cezario pjūvio ir kirpimo / plyšimo gimdymų yra papildomas seminaras, kaip teisingai prižiūrėti randus ar jiems pasiruošti dar būnant nėščiai.

 • Ar programoje rasiu informacijos apie diastazės prevenciją?

  Taip, treniruotės filmuojamos su pogimdyve, kuri turi diaszę, tad kiekvienoje treniruotėje girdėsite šį žodį ir žingsnius kaip su ja susitvarkyti. Taip pat bus papildomas video su paaiškinimu kaip pasitestuoti savo diastzę.

 • Ar kursas yra tinkamas jeigu man yra daugiau nei 4-8 mėnesiai po gimdymo ?

  Taip. Kursai yra tinkami bet kokiame laikotarpyje, tiesiog rašomos rekomendacijos ir daug išskiriamų patarimų merginoms startuojančioms iškart po gimdymo. Geriausias efektas ir savijauta pasiekiama atliekant kursus kuo ankščiau. Tačiau net ir vėliau pradėjus, Jūs gebėsite susitvarkyti diastazę, dubens dugną ir pilvo sieną. Rekomenduojamos visos trys programos. Pirmoji programa svarbiausia, kad suprastumėte esmę apie diastazės prevenciją, kvėpavimą pratimų metu. Kitos programos aktyvesnės.

 • Jeigu kils klausimų kursų metu, kaip bus galima gauti atsakymus?

  Kurso autorė korekcinio treniravimo specialistė trenerė Gerda visuomet jums atsakys į žinutes raštu, balso įrašu, o jei kils platesnių klausimų galima konsultuotis online skambučiu su kamera. Į kursą taip pat įeina Facebook bendruomenės grupė, kurioje galite kelti klausimus, nuotraukas, vaizdo įrašus ir dalintis potyriais su kitomis merginomis.

 • Jeigu esu po cezario pjūvio galėsiu daryti visas programų treniruotes ?

  Taip, visos programos yra pritaikytos ir po cezario pjūvio operacijos ir po tarpvietės kirpimo / plyšimo. Skirtumas yra pratimų lygyje ir laikotarpyje. Kiekvienoje programoje nurodomas pratimų lygis ir nuo kada rekomenduojama atlikti tą programą po CPO.

 • Kiek laiko galima bus galima naudotis kursų prieiga?

  Kursai ir programos galioja net metus laiko nuo įsigijimo! Kiek norite ir kada norite galėsite žiūrėti online vaizdo įrašus platformos viduje su savo asmeniniu prisijungimu.

 • Aš visiškai nesportavusi, ar man bus tinkamas kursas ?

  Taip, daugelis pogimdyvių prisijungia visiškai nesportavusios ir jos tarsi atranda naują savo kūną su šia programa (gerąja prasme :) ). Kurse yra bazė, kurią turi praeiti kiekviena dėl diastazės ir dubens dugno funkcijos (ATSISTATYMO programoje) bei kitose programose yra treniruočių lygiai, vadinasi gali daryti tiek pradedančioji, tiek pažengusioji.

 • Jeigu man jau 4 ir daugiau mėnesių po gimdymo, kokios programos tada tinka?

  Pirmiausia reikėtų paklausti savęs ar žinai kaip: kvėpuoti, kad uždarinėtum pilvo sieną ir užsiimtum diastazės prevencija? Ar žinai, kaip stiprinti dubens dugno priekinę ir galinę dalį, kaip tai įtraukti pratimų metu? Jeigu atsakymų nežinote - didžiausia rekomendacija imti visas tris programas, nes tai yra metodinis tęstinis kursas. Tačiau jeigu Jūs lankėte mastermama.lt treniruotes ir turėjote nėščiųjų kursus seniau, tada Jums gali užtekti ir aktyvesnių programų "Pilvukui čiau" ir "Lieknėjimo". Nepamirškite, kad pogimdyvė laikoma dar metus po gimdymo, tad dar visus metus galite pradėti kursus ir sėkmingai sustiprėti, sulieknėti bei jaustis geriau.

moterų džiaugsmas ir padėka naudojantis MasterMama metodika

klienčių atsiliepimai apie nėščiųjų treniruotes bei paskaitas

“Labai džiaugiuosi, kad nėštumo metu nusprendusi sportuoti suradau Gerdą!🙏
Neabejotinai tai buvo geriausia investicija į save nėštumo metu!🤰 Informacija kurią suteikia Gerda apie nėštumą ir pasiruošimą gimdymui turėtu gauti kiekviena būsima mama‼️💯
Niekada negalvojau, kad artėjant termino dienai būsiu rami ir savimi pasitikinti...bet Gerdos dėka, turėjau viską ko reikia sėkmingam gimdymui: paruoštą fizinį kūną, nusiteikimą, kvėpavimo technikos įgudžius, bei žinias kaip sau padėti gimdymo metu ir po gimdymo💎
Nėštumo eigoje teko sportuoti gyvai ir online būdu. Norint viskas įmanoma, o skirtumo net nepajaučiau tas pats dėmesys, judesių korekcija, šiltas bendravimas ir įsiklausymas į poreikius❤️
Esu begalo dėkinga už tokį rūpestį ir nuoširdžiai rekomenduoju nebijot išbandyti! Nes kartą pabandžius negali sustot😍”

Gintarė

“Sportuoti pas Gerdą nėštumo metu manau buvo geriausias mano sprendimas!
Ne tik sustiprėji fiziškai, bet ir pasikrauni begalę gerų emocijų, teigiamo nusiteikimo gimdymui ir krūvą žinių apie kvėpavimą ❤️
tai yra neapsakomai naudinga informacija ką suteikia Gerda, kad nėštumas ir gimdymas būtų lengvesnis. Manau su Gerdos pagalba išvengiau didesnių nugaros skausmų, kojų skausmų ir viso kito, nes tik pasakius kad kažką skauda gauni keletą patarimų ką kiekvienu atveju daryti 😊
Atsigavimas dabar žymiai lengvesnis, žinau kaip galiu ar negaliu elgtis, o ir pradėti po truputį mankštintis yra daug drąsiau. Ačiū, Gerda, rekomenduoju 100%! ne tik rekomenduoju, bet čia kiekvienos nėštukės prievolė! 🌷🌷”

Žymantė

“Apie Gerdą sužinojau iš draugės, kuri nebuvo laukimo kelionėje, bet yra tobuluose santykiuose su sportu (aš, mano nelaimei, buvau stipriai suspykusi su šia veikla).
Taigi 14 nėštumo savaitę susitikome su Gerda 👀 Pirma treniruotė - testavimas. Galvojau numirsiu iš gėdos...nei vieno pratimo neatlikau teisingai! 🤷‍♀️
Tik neskubėkit nurašyti! Per 26 likusias savaites trenerė taip "išmuštravo" mano kūną, kad po gimdymo turiu ir gražesnes kojas, ir sėdmenis, ir net pilvą 😀👏👏”